Kurumsal

Ana sayfa > Kurumsal

Hakkımızda

cam balkon, ısıcamlı cam balkon, sürme ve vitrin sistemleri konusunda sektördeki bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde kullanıcı dostu ve bütçe dostu kaliteli ürünler üretmeyi prensip edinmiştir. Firmamız kalite ve estetiği bir arada sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmaktadır. Ürünlerimizin uzun ömürlü olmasının yanı sıra, evinize değer katacak bir yapıya sahiptir. Yıllar geçse de ilk günkü çalışma şeklini koruyarak her mevsim balkon keyfi sağlamaktadır. Doruk  kalitesi ve güvenirliliğini korumak için sürekli çalışmak Doruk için bir yaşam biçimi haline gelmiştir.  Ürünlerimiz donanımı ve kullanılabilirliği açısından sektördeki birçok firma tarafından deneyimlenmiş ve tam not almıştır. Doruk  için öncelik; güvenlik ve estetiktir ürünler üreterek yeni yaşam alanları oluşturulmasına katkıda bulunmaktır.  Bizi biz yapan değerlerden; dürüstlük, iş ahlakı, etik iş kuralları, iş güvenliği ve çalışma disiplininden vazgeçmeden geleceğe yürüyoruz.

Doruk Cam Balkon


Misyonumuz

Misyonumuz insana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek, mimari ve teknolojideki en güncel gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atmak, yatırımcılar için her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları oluşturmak, sunduğumuz hizmetin her aşamasında koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.Vizyonumuz

Temeli insana ve doğaya saygı olan, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede daha kullanışlı, güvenli ve estetik ürünler üreterek, tüm dünyaya örnek oluşturacak bir yaşam formu oluşturarak gelecek nesillere taşımak.


Değerlerimiz

*Eğitimli, Profesyonel Kadro, *Takım ruhu, *Kaliteli ürünler, *Müşteri memnuniyeti, *AR-GE çalışmaları, *Yaygın Bayi Ağı,..